Imepärase sünd – Heidi Baker

9,90 

Mõõtmed 230 × 150 × 13 mm
Autor Heidi Baker
Väljaandja Charismata Ministries
Formaat Pehmekaaneline
Tõlkija(d) Hubert Jakobs
Toimetaja(d) Külli Kuusk
Lehekülgi 168
Ilmumisaasta 2014

5 laos

Tootekood: 9789949948048 Kategooriad: ,

Kuidas isiklik kokkupuude Jumalaga ja selles leiduv vägi muudab su elu ja maailma.

“Heidi on üks meie kangelasi. Ta elulugu muudab su elu.” – JOHN ja CAROL ARNOTT, Catch the Fire koguduse rajanud pastorid.

“See naine on ohverdanud oma elu Jeesuse ja Tema laste pärast ning tema innustavad tunnistused muudavad su südame.” – MATT SORGER, autor ja telesaate “Power of Life” juht.

JUMAL ON LUBANUD MEILE IMESID. KAS SA OLED VALMIS TEGEMA SEDA, MIDA LÄHEB VAJA SELLEKS, ET NÄHA NEID SÜNDIMAS?

Me kõik igatseme oma ellu Jumala soosingut. Me palvetame innukalt ja loodame näha Tema imesid, tõotusi ja õnnistusi. Aga Jumala tõotuste kandmine tähendab sageli seda, et meid venitatakse, et me tunneme end ebamugavalt ja et me peame neid tõotusi kannatlikult toitma, kuni on kätte jõudnud Jumalast määratud aeg nende sündimiseks.

Raamatus “Imepärase sünd” põimib Heidi Baker kokku tõestisündinud lugusid oma elust ja teenistusest – kaasa arvatud Jumala isiklikud külastused ja elumuutvad nägemused – piibelliku looga Maarja rasedusest Jeesusega, näitamaks sulle, kuidas saada Jumala au esilekutsujaks siin maa peal.

Mõnikord tunduvad Jumala tõotused pentsikud, uskumatud ja isegi hullumeelsed. Aga ükspuha kui võimatud näivad Ta tõotused, me võime reageerida nii, nagu tegi Maarja, hüüdes alistunult: “Jah!” On aeg minna igasse ühiskonna sfääri, kandes oma tõotust, uskudes võimatut ja vaadates pealt, kuidas Jumal sinu läbi imepärast korda saadab.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.